Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K
Відео 18Фото 8 |
Patriot Memory PVS416G300C6K |
|
Порівняно доступний двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR4, які можуть стабільно працювати з тактовою частотою 3000 МГц. Складається з пари однорангових модулів об'ємом по 8 Гб кожен, оснащених низькопрофільними радіаторами. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на просунутих користувачів, вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють отримувати максимум продуктивності.
Призначений для установки в багатоцільові домашні і геймерські системи. Завдяки заявленій високій тактовій частоті 3000 МГц, комплект модулів оперативної пам'яті Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8GB PVS416G300C6K показує значну пропускну здатність до 24 Гбіт/с, якої достатньо для геймінгу, побутових і професійних завдань. При установці модулі стартують в режимі за замовчуванням (DDR4-2133, CL15-15-15-35, 1,2 В).
Для автоматичної установки швидкісного режиму (DDR4-3200, CL16-18-18-36, 1,35 В) необхідна материнська плата, що підтримує технологію Extreme Memory Profile (XMP 2.0). Якщо плата не підтримує XMP, то фінальну настройку можна виконати вручну (установка відповідних параметрів в UEFI BIOS вимагає деякої кваліфікації). Комплект модулів має високий ступінь сумісності і без проблем працює як в системах З CPU Intel Core (від 6-го до 12-го покоління), так і з CPU AMD Ryzen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K
Усі ціни 17 →Модуль пам'яті Patriot 16 GB (2x8GB) DDR4 3000 MHz Viper Steel (PVS416G300 | 1 928 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz Viper Steel Patri | 1 817 грн. |
Patriot DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz Viper Steel PVS416G300C6K | 1 579 грн. |
Patriot Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz Viper Ste | 1 545 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3000 MHz Viper Steel Patri | 1 545 грн. |
1 6 5 2 |
У мене плашка яка на 3000 завелася на 3400 (16-19-19-36) в одноканалі, а ось плашка з таким же радіатором але xmp на 3200 завелася на 3800 (18-20-20-40), і це при тому що різниця у вартості 100 рублів, нехай тепер підуть подалі люди які у своїх оглядачах мені кричали що XMP профіль не вирішує і можна просто розігнати до рівня дорожчої моделі. До речі, я з тих хто готовий покопатися, тому не знаю як у вас буде з частотами. Естетичний радіатор, частоти у мене вийшло взяти непогані Те, що я зекономив 100 рублів і не купив 2 плашки на 3200 |
Купив комплект 3200MHz. Відмінна пам'ять частоти тримає, довелося витратити пару хвилин щоб налаштувати в BIOS але там немає нічого складного, раджу відразу вручну виставити напругу 1.35 щоб стабільно працювало з Xmp. Працює на заявлених частотах Вкрали назву у персонажа з доти Александр: користуюся Patriot Memory PVS416G320C6K кілька місяців |
Пам'ять буває на чіпах b-die або на чіпах Hynix (добре якщо на cjr) мені трапилася остання і тут на ВАС чекає засідка якщо ви не знаєте що таке: напруги на SOHS, як працюють tcl, tras, trp, trfc і т.д. .. Профіль XMP завівся з тайменгами на 1 ранг вище (17-20-20-39). У результаті після двох тижневих танців з бубном умовив планки СТАБІЛЬНО працювати на частотах 3600 mhz,1,36 v і тайменгами 16-19-19-32 cr1, що вважаю непоганим результатом. (система: Ryzen 3600 + материнка B450 Tomhawk max + patriot Viper steel 3600-17кл) Стильний вигляд без вогників мудозвонських, відносно недорогий комплект для 3600 Лотерея, пощастить не пощастить я би сказав шанси потрапити на b-die процентів так 30% та далі hynix звичайно cjr. Oleg: користуюся Patriot Memory PVS416G360C7K кілька місяців |
Сталева хватка
Patriot Viper Steel DDR4 — серія високочастотної оперативної пам'яті американського бренду, яка відрізняється відмінним співвідношенням ціни до частоти пам'яті і суворим, але цікавим дизайном.
Вся сіль в чипах
Охолоджувальні радіатори Viper Steel DDR4 зроблені з алюмінію, пофарбовані блискучим лаком, імітує збройову сталь, і мають малу висоту. Завдяки цьому, вони не будуть заважати встановленню більшості баштових процесорних кулерів. Враховуючи що старша модель пам'яті має частоту 4400 МГц і висока напруга живлення 1.45 вольта, товстостінні металеві радіатори будуть як не можна до речі. А для молодших моделей буде зайвий простір для розгону. Під радіаторами зазвичай ховаються улюблені ентузіастами ОЗП-чипи Samsung B-die, але останнім часом частенько трапляються варіанти на Hynix.
Вибір на будь-який смак
Ще однією красою лінійки Viper Steel є різноманітність. Наприклад, власникам материнок середнього рівня (наприклад, на чипі AMD B450) немає сенсу переплачувати за планки для жорсткого оверклокінга, тому для них є відносно недорогі пари планок по 8 ГБ з частотою 3000 МГц і таймінгами CL16. Водночас, власники оверклокерських плат на Intel Z390 і AMD X570 можуть доглянути собі варіант, який з коробки працює на частоті 4400 МГц. Ну, а з точки зору ціни і продуктивності оптимальним буде варіант десь посередині. Якщо говорити про розгоні, то багато чого знову ж таки залежатиме від того, які ОЗП-чипи використовуються в пам'яті. Пам'ять з чипами від Samsung менш вимоглива до кастомізації вторинних-третинних таймінгів і загалом розганяється простіше і ефективніше.
Модификації Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K | від 1 545 грн. | 17 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G320C6K | від 1 686 грн. | 41 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K | від 1 574 грн. | 50 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K | від 1 574 грн. | 40 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K | від 1 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K | від 4 802 грн. | 2 пропозиції |