Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K
Відео 18Фото 8 |
Patriot Memory PVS416G373C7K 3000 МГц CL16 3200 МГц CL16 3600 МГц CL17 (17-19-19-39) 3600 МГц CL18 (18-22-22-42) 3733 МГц CL17 (17-21-21-41) 4000 МГц CL16 (16-16-16-36) 4400 МГц CL19 |
|
Високопродуктивний двоканальний комплект модулів оперативної пам'яті стандарту DDR4, здатної стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 3733 МГц. До складу комплекту входять два односторонніх модуля об'ємом по 8 Гб кожен (сумарно 16 Гб). Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів розгону, які вміють досягати підвищеної продуктивності за рахунок оверклокінгу системних компонентів.
Комплект модулів оперативної пам'яті Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8GB PVS416G373C7K призначений для використання в топових геймерських ПК, а також системах для тестування розгінного потенціалу CPU і відеокарт. Завдяки заявленій високій тактовій частоті 3733 МГц, демонструє високу пропускну здатність до 29,8 Гбіт/с, що робить його хорошим вибором для бенчмаркінгових платформ.
При первинній установці модулі стартують в режимі "за замовчуванням" (DDR4-2133 з таймінгами CL15-15-15-35 при 1,2 В). Для автоматичної установки заявленого швидкісного режиму (DDR4 - 3733 з CL17-21-21-41 при 1,35 В) необхідна материнська плата з підтримкою технології XMP 2.0. Комплект ретельно протестований, має високий ступінь сумісності і здатний працювати в конфігураціях, побудованих на базі CPU Intel Core (від 6-го до 12-го покоління), а так само CPU AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
1 6 5 2 |
Купив комплект 3733Mhz cl 17, xmp не заробив, але вручну виставив 3733cl 17 19 19 36 та 1.42V і працює чудово, чипи hynix. За свої гроші добрий продукт Не заробив xmp k4ao: користуюся Patriot Memory PVS416G373C7K кілька місяців |
У мене плашка яка на 3000 завелася на 3400 (16-19-19-36) в одноканалі, а ось плашка з таким же радіатором але xmp на 3200 завелася на 3800 (18-20-20-40), і це при тому що різниця у вартості 100 рублів, нехай тепер підуть подалі люди які у своїх оглядачах мені кричали що XMP профіль не вирішує і можна просто розігнати до рівня дорожчої моделі. До речі, я з тих хто готовий покопатися, тому не знаю як у вас буде з частотами. Естетичний радіатор, частоти у мене вийшло взяти непогані Те, що я зекономив 100 рублів і не купив 2 плашки на 3200 |
Купив комплект 3200MHz. Відмінна пам'ять частоти тримає, довелося витратити пару хвилин щоб налаштувати в BIOS але там немає нічого складного, раджу відразу вручну виставити напругу 1.35 щоб стабільно працювало з Xmp. Працює на заявлених частотах Вкрали назву у персонажа з доти Александр: користуюся Patriot Memory PVS416G320C6K кілька місяців |
Модификації Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K | від 1 521 грн. | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G320C6K | від 1 683 грн. | 43 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K | від 1 571 грн. | 51 пропозиція | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K | від 1 590 грн. | 36 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K | від 1 906 грн. | 2 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K | від 4 802 грн. | 2 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G440C9K | від 6 165 грн. | 2 пропозиції |