Patriot Memory Viper V380 (PV3807UMXEK)
Відео 11Фото 8 |
Patriot Memory Viper V380 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper V380
Усі ціни 13 →Комп'ютерна гарнітура Patriot Viper V380 Virtual 7.1 PC Gaming Headset Bla | 1 392 грн. |
Гарнітура Patriot Viper V380 Virtual 7.1 PC Gaming Headset Black (PV3807UM | 1 444 грн. |
Комп'ютерна гарнітура PATRIOT Viper V380 Virtual 7.1 PC Gaming Headset | 1 531 грн. |
Patriot Viper V380 Virtual 7.1 PC Gaming Headset Black PV3807UMXEK | 1 499 грн. |
Гарнітура Patriot Viper V380 Virtual 7.1 PC Gaming Headset Black (PV3807UM | 1 460 грн. |
+Звук
+Удобсво +Надійність -Мікрофон
-7.1 -Шумопридушення ReWriter 598: користуюся Patriot Memory Viper V380 кілька місяців |
Навушники гарні, якісні, зручні, приємні на звук, мої другі. Є один мінус (Може в одного мене так), довелося багато розбиратися з софтом щоб налаштувати 7.1 +Звук +поганий віртуальний 7.1 +бас +Зручність +Якість корпусу +Підсвічування -Написав вище VLOG -YT: користуюся Patriot Memory Viper V380 менше місяця |
Назад у майбутнє
Patriot Viper V380 — геймерські навушники закритого типу, а точніше стереогарнітура з мікрофоном. Зовнішні чаші зроблені прямокутними, щоб підкреслити футуристичний дизайн. Внутрішні ж амбушюри з еко-шкіри мають анатомічну овальну форму. За широкий частотний діапазон звучання відповідають неодимові Hi-Fi динаміки діаметром 53 мм і опір 64 Ом. Регулятор гучності і кнопка відключення мікрофона розташовані прямо на чашах.
Хоробре серце
Підключаються до настільного ПК або ноутбука Viper V380 за допомогою USB-штекера. Зроблено це для живлення вбудованої в навушники звукової карти з підтримкою віртуального об'ємного звуку 7.1. Це затребуване як в іграх-шутерах, щоб чітко чути, з якого боку наступає ворог, так і у фільмах-хоррорах для більшого ефекту занурення. Але без конектора Mini-Jack, швидше за все, не вийде підключатися до ігрової консолі або смартфону.
Світла голова
Крім того, через USB живиться світлодіодне RGB-підсвічування чаш Viper V380. Для налаштування кольору і режиму мерехтіння, а також повноцінного функціонування 7.1-канального звуку необхідно встановити драйвер Viper Software. Він же включає функцію активного шумозаглушення однонаправленого мікрофона гарнітури, який, до речі, зроблений гнучким і легкознімним.
Без сторонніх шумів
Закрита конструкція чаш Patriot Viper V380 дозволяє вам не чути сторонні зовнішні звуки, а шумозаглушення мікрофона — не чути ці ж звуки вашим співрозмовникам в робочому чаті або сокомандникам в мультиплеєрних іграх. Жорстке сталеве наголів'я забезпечує щільний притиск амбушур до голови і загалом підвищує міцність конструкції. Якщо ж наявність 7.1-канального звуку і RGB-підсвічування для вас не принципове, то придивіться до більш доступною і, головне, універсальної (ПК, смартфон, консоль) стереогарнітури Patriot Viper V330.
Тепер про хороше, і найперше звук, описувати звук можна по-різному але тут він на гідному рівні, слухаючи музику і граючи в ігри спілкуючись з людьми все було чутно. Дуже зручні та приємні не дивлячись на здавалося б гостру форму. Якість теж досить відмінна, за 6 місяців їм нічого не трапилося, враховуючи те, що я часто їх беру з собою в поїздки (приблизно 2 рази на тиждень)