Свердловинний насос Pedrollo 4Block 4/14
Відео 5 |
Pedrollo 4Block 4/14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo 4Block 4/14
Насос свердловинний Pedrollo 4BLOCKm 4/14 3100120 | 26 493 грн. |
Насос глибинний відцентровий Pedrollo 4BLOCKm 4/14 для свердловин 1.1 кВт | 30 683 грн. |
Насос свердловинний Pedrollo 4BLOCKm 4/14 | 31 262 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Pedrollo 4Block 4/14:
- Моделі з маркуванням m оснащені однофазним двигуном
Модификації Pedrollo 4Block 4/14
Ціни на Pedrollo 4Block 4/14 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo 4Block 4/7 | від 22 217 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4Blockm 6/7 | від 17 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4Blockm 4/8 | від 17 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4Blockm 6/10 | від 20 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4Block 2/10 | від 20 246 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4Blockm 2/9 | від 14 057 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4Block 2/13 | від 21 734 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4Block 4/14 | від 26 493 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4Blockm 2/12 | від 13 597 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4Blockm 4/13 | від 17 468 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4Block 2/20 | від 26 694 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4Blockm 2/18 | від 17 468 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →