Свердловинний насос Pedrollo 4SR1.5m/17
Відео 9 |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo 4SR1.5m/17
Насос скважинный PEDROLLO 4SR1,5m/17-P | 17 071 грн. |
Pedrollo 4SR1.5m/17-P | 15 173 грн. |
Насос свердловинний Pedrollo 4SR1.5m/17-PD 3100116 | 24 149 грн. |
Насос глибинний відцентровий Pedrollo 4SR 1.5 m/17 для свердловин 0.75 кВт | 28 694 грн. |
Насос свердловинний Pedrollo 4SR1.5m/17-PD | 28 496 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- З маркуванням " PD — оснащений двигуном "Pedrollo"
- З маркуванням FK — оснащений двигуном "Franklin"
- З маркуванням HYD — насос без двигуна
Модификації Pedrollo 4SR1.5m/17
Ціни на Pedrollo 4SR1.5m/17 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo 4SRm6/4 | від 13 196 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/4 | від 14 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR8/4 | від 15 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm6/6 | від 14 878 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm2/6 | від 14 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR8/7 | від 14 536 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR8/9 | від 14 153 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/9 | від 15 112 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SRm8/9 | від 16 639 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR4/8 | від 13 961 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR2m/10 | від 13 699 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR2/9 | від 13 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR12/12 | від 26 839 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SRm1.5/11 | від 14 567 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR6m/13 | від 17 213 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR8/43 | від 45 358 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR2/13 | від 11 785 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR4m/14 | від 15 172 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SRm4/12 | від 14 517 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR4/12 | від 14 998 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR12/16 | від 34 457 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR6/43 | від 41 565 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SRm1/17 | від 19 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1m/18 | від 17 114 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1.5/15 | від 17 213 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm6/17 | від 21 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR15/18 | від 40 896 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/17 | від 19 380 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR4m/18 | від 17 531 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR4/18 | від 14 683 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR10/20 | від 36 306 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/58 | від 55 771 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR15/24 | від 50 171 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR8/23 | від 33 351 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/23 | від 27 219 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR1.5m/25 | від 17 914 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR1.5/25 | від 21 611 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1.5/22 | від 20 177 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR4m/26 | від 21 484 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR4/26 | від 17 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR10/26 | від 44 976 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SRm4/22 | від 18 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SRm2/23 | від 18 379 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo 4SR2/27 | від 16 904 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR1/32 | від 21 994 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR4/30 | від 26 233 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR2/33 | від 22 822 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR6/42 | від 62 786 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo 4SR4/46 | від 72 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo 4SR2/44 | від 44 582 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →