Поверхневий насос Pedrollo JCRm 10H pump
Товар застарів 4 639 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 3000; Макс. напір (м): 56; Висота всмоктування (м): 9; Потужність двигуна (Вт): 750; Клас захисту (IP): X4; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: пластик; Габарити (мм): 406x206x184 |
Pedrollo JCRm 10H pump відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Pedrollo JCRm 10H pump:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель JCR 10H — оснащена трифазним двигуном
Модификації Pedrollo JCRm 10H pump
Ціни на Pedrollo JCRm 10H pump |
---|---|---|---|---|
Pedrollo JCRm 1C pump | від 6 630 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JCRm 1B pump | від 6 566 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo JCRm 1A pump | від 6 343 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo JCRm 2B pump | від 10 419 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo JCRm 2C pump | від 8 200 грн. | 6 пропозицій |