Заглибний насос Pedrollo MCm 15/45
Pedrollo MCm 15/45 продуктивніпоплавковий вимикач 30 м³/год 12 м 48 м³/год 15 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo MCm 15/45
Pedrollo MCm 15/45 10m | 18 647 грн. |
Занурювальний фекальний насос Pedrollo MCm 15/45 | 21 201 грн. |
Pedrollo MC 15/45 10m (3x400) | 18 424 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель MC 15/45 — оснащена трифазним двигуном
Модификації Pedrollo MCm 15/45
Ціни на Pedrollo MCm 15/45 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo MCm 10/45 | від 19 279 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo MCm 15/45 | від 18 424 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →