Свердловинний насос Pedrollo NKm 4/2
Товар застарів 9 600 грн. Макс. продуктивність (л/год): 7200; Макс. напір (м): 50; Споживана потужність (Вт): 750; Захист від перегрівання; Країна походження бренду: Італія; Габарити (ДхВ): 135x543; |
Pedrollo NKm 4/2 33 м 4.8 м³/год 230 В 33 м 4.8 м³/год 400 В 36 м 4.8 м³/год 230 В 40 м 48 м 7.2 м³/год 230 В 4.8 м³/год 230 В 48 м 4.8 м³/год 400 В 50 м 4.8 м³/год 400 В 50 м 7.2 м³/год 230 В 50 м 63 м 7.2 м³/год 400 В 4.8 м³/год 230 В 63 м 67 м 4.8 м³/год 400 В 7.2 м³/год 230 В 75 м 7.2 м³/год 230 В 78 м 80 м 7.2 м³/год 400 В 7.2 м³/год 230 В 81 м 4.8 м³/год 230 В 81 м 95 м 4.8 м³/год 400 В 4.8 м³/год 230 В 105 м 7.2 м³/год 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Моделі з індексом GE — обладнані поплавковим вимикачем
- Моделі з індексом m — оснащені однофазним двигуном. Вага насоса при цьому відрізняється (див. табл. габаритів)
Модификації Pedrollo NKm 4/2
Ціни на Pedrollo NKm 4/2 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo NKm 2/2 | від 18 963 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 2/3 | від 16 192 грн. | 7 пропозицій | ||
Pedrollo NKm 2/4 | від 17 021 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo NKm 4/3 | від 15 746 грн. | 5 пропозицій | ||
Pedrollo NKm 4/4 | від 20 666 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 4/6 | від 23 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 2/5 | від 21 672 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 2/6 | від 23 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo NKm 4/5 | від 17 850 грн. | 3 пропозиції |