Поверхневий насос Pedrollo Plurijet 5/200
Очікується у продажу 29 740 грн. Тип: поверхневий насос; Призначення: чиста вода; Макс. продуктивність (л/год): 12000; Макс. напір (м): 73; Висота всмоктування (м): 9; Потужність двигуна (Вт): 1800; Клас захисту (IP): 44; Країна походження бренду: Італія; Матеріал крильчатки / шнека: пластик; Габарити (мм): 634x185x230 |
Pedrollo Plurijet 5/200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Pedrollo Plurijet 5/200
Ціни на Pedrollo Plurijet 5/200 |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Plurijet 3/80 | від 11 824 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo Plurijet 3/100 | від 13 246 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo Plurijet 4/100 | від 8 989 грн. | 15 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijet 4/130 | від 34 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Pedrollo Plurijet 6/130 | від 35 836 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijet 4/200 | від 23 356 грн. | 8 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijet 6/200 | від 28 178 грн. | 2 пропозиції |