Поверхневий насос Pedrollo Plurijetm 6/90-N
Pedrollo Plurijetm 6/90-N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pedrollo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pedrollo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pedrollo Plurijetm 6/90-N
Насос поверхностный PEDROLLO PLURIJETm 6/90 | 36 120 грн. |
Pedrollo PLURIJETm 6/90 | 25 819 грн. |
Насос поверхностный PEDROLLO PLURIJETm 6/90 | 32 562 грн. |
Pedrollo PLURIJETm 6/90-N | 25 819 грн. |
Модификації Pedrollo Plurijetm 6/90-N
Ціни на Pedrollo Plurijetm 6/90-N |
---|---|---|---|---|
Pedrollo Plurijetm 3/80-N | від 9 060 грн. | 2 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 4/80-N | від 8 096 грн. | 6 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 5/90-N | від 24 066 грн. | 3 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 6/90-N | від 25 819 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 3/100-N | від 9 785 грн. | 4 пропозиції | ||
Pedrollo Plurijetm 3/130-N | від 24 066 грн. | 12 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 4/130-N | від 25 819 грн. | 10 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 3/200-N | від 24 066 грн. | 8 пропозицій | ||
Pedrollo Plurijetm 4/200-N | від 23 269 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →