Витяжка Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED нержавіюча сталь
Фото 7 |
Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED нержавіюча сталь Lanterneпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED нержавіюча сталь
Усі ціни 21 →Perfelli Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED | 6 499 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED | 6 499 грн. |
Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED | 6 499 грн. |
Вытяжка Perfelli Biet 6512 A 1000 I Led | 6 500 грн. |
PERFELLI BIET 6512 A 1000 I LED | 6 199 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED
Ціни на Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli BIET 6512 A 1000 IV LED бежевий | від 6 080 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli BIET 6512 A 1000 W LED білий | від 6 080 грн. | 23 пропозиції | ||
Perfelli BIET 6512 A 1000 I LED нержавіюча сталь | від 6 080 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli BIET 6512 A 1000 BL LED чорний | від 6 080 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →