Витяжка Perfelli DN 6671 A 1000 IV бежевий
Фото 13 |
Perfelli DN 6671 A 1000 IV бежевий Fideoпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DN 6671 A 1000 IV бежевий
Усі ціни 8 →Вытяжка Perfelli Dn 6671 A 1000 Iv | 5 299 грн. |
PERFELLI DN 6671 A 1000 IV | 5 099 грн. |
Витяжка Perfelli DN 6671 A 1000 IV | 5 299 грн. |
Витяжка Perfelli DN 6671 A 1000 IV | 4 990 грн. |
Витяжка декоративна похила Perfelli DN 6671 A 1000 IV | 4 780 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Perfelli DN 6671 A 1000 IV
Ціни на Perfelli DN 6671 A 1000 IV |
---|---|---|---|---|
Perfelli DN 6671 A 1000 IV бежевий | від 4 780 грн. | 8 пропозицій | ||
Perfelli DN 6671 A 1000 W білий | від 4 908 грн. | 2 пропозиції | ||
Perfelli DN 6671 A 1000 BL чорний | від 4 679 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →