Витяжка Perfelli K 6332 IV Retro LED слонова кістка
Фото 9 |
Perfelli K 6332 IV Retro LED слонова кістка 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli K 6332 IV Retro LED слонова кістка
Усі ціни 21 →Perfelli Perfelli K 6332 IV Retro LED | 5 970 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli K 6332 IV Retro LED | 5 969 грн. |
Perfelli K 6332 IV Retro LED | 5 970 грн. |
Вытяжка Perfelli K 6332 Iv Retro Led | 5 970 грн. |
PERFELLI K 6332 IV Retro LED | 5 777 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →