Витяжка Perfelli T 6612 A 1000 IV LED бежевий
Фото 9 |
Perfelli T 6612 A 1000 IV LED бежевий Zitiпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli T 6612 A 1000 IV LED бежевий
Усі ціни 26 →Perfelli Perfelli T 6612 A 1000 IV LED | 5 399 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli T 6612 A 1000 IV LED | 5 399 грн. |
Perfelli T 6612 A 1000 IV LED | 5 400 грн. |
Вытяжка Perfelli T 6612 A 1000 Iv Led | 5 399 грн. |
PERFELLI T 6612 A 1000 IV LED | 5 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli T 6612 A 1000 IV LED
Ціни на Perfelli T 6612 A 1000 IV LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli T 6612 A 1000 IV LED бежевий | від 5 129 грн. | 27 пропозицій | ||
Perfelli T 6612 A 1000 W LED білий | від 5 129 грн. | 24 пропозиції | ||
Perfelli T 6612 A 1000 I LED нержавіюча сталь | від 5 984 грн. | 25 пропозицій | ||
Perfelli T 6612 A 1000 BL LED чорний | від 5 999 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →