Витяжка Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED чорний
Фото 10 |
Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED чорний Zitiпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED чорний
Усі ціни 21 →Perfelli Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED | 7 199 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED | 7 199 грн. |
Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED | 7 200 грн. |
Вытяжка Perfelli Tet 6612 A 1000 Bl Led | 7 200 грн. |
PERFELLI TET 6612 A 1000 BL LED | 7 699 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED
Ціни на Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli TET 6612 A 1000 W LED білий | від 6 636 грн. | 25 пропозицій | ||
Perfelli TET 6612 A 1000 I LED нержавіюча сталь | від 7 466 грн. | 25 пропозицій | ||
Perfelli TET 6612 A 1000 BL LED чорний | від 6 636 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →