Витяжка Perfelli TET 9612 A 1000 W LED білий
Фото 8 |
Perfelli TET 9612 A 1000 W LED білий Zitiпотужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli TET 9612 A 1000 W LED білий
Усі ціни 11 →Perfelli Perfelli TET 9612 A 1000 W LED | 8 999 грн. |
Perfelli TET 9612 A 1000 W LED | 9 000 грн. |
Вытяжка Perfelli Tet 9612 A 1000 W Led | 8 999 грн. |
PERFELLI TET 9612 A 1000 W LED | 8 777 грн. |
Витяжка Perfelli TET 9612 A 1000 W LED | 8 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Perfelli TET 9612 A 1000 W LED
Ціни на Perfelli TET 9612 A 1000 W LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli TET 9612 A 1000 W LED білий | від 8 777 грн. | 11 пропозицій | ||
Perfelli TET 9612 A 1000 I LED нержавіюча сталь | від 9 676 грн. | 11 пропозицій | ||
Perfelli TET 9612 A 1000 BL LED чорний | від 9 539 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →