Зимова шина Petlas Full Grip PT925 185/80 R14C 102R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Grip PT925 185/80 R14C 102R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Grip PT925 185/80 R14C 102R
Petlas Full Grip PT925 185 R14C 102/100R | 2 968 грн. |
Всесезонные шины Petlas Fullgrip PT925 185 R14C 102/100R 1000534174 | 3 046 грн. |
Petlas Fullgrip PT925 185/ R14C 102/100R 99249 | 3 149 грн. |
Petlas Full Grip PT925 185 R14C 102/100R | 3 080 грн. |
Зимові шини Petlas Fullgrip PT925 185 R14C 102/100R | 3 229 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →