Вантажна шина Petlas NH 100 245/70 R17.5 143J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas NH 100 245/70 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas NH 100 245/70 R17.5 143J
Усі ціни 21 →Petlas NH100 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J | 7 365 грн. |
Petlas NH100 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J | 6 649 грн. |
Petlas NH100 (прицепная) (245/70R17.5 143J) | 6 481 грн. |
Petlas Progreen NH100 (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J 18PR | 6 670 грн. |
Petlas NH100 245/70 R17.5 143/141J | 6 650 грн. |
ще 16 пропозицій