Вантажна шина Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 19 →Petlas NZ 305 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 15 267 грн. |
Petlas NZ305 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 13 662 грн. |
Petlas NZ305 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 13 765 грн. |
Petlas NZ305 (руль/причіп) (385/65R22.5 160K) | 13 587 грн. |
Petlas NZ305 385/65 R22.5 160K | 13 479 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K
Ціни на Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K | від 13 095 грн. | 19 пропозицій | ||
Petlas NZ 305 385/65 R22.5 164K | від 13 662 грн. | 17 пропозицій |