Вантажна шина Petlas RH 100 295/60 R22.5 150L
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RH 100 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RH 100 295/60 R22.5 150L
Petlas RH100 (приводная) 295/60 R22.5 150/147L 18PR | 11 827 грн. |
Petlas RH-100 (295/60R22.5 150L) | 12 120 грн. |
Грузовые шины Petlas RH100 (ведущая) 295/60 R22.5 150/147L 1002074011 | 12 480 грн. |
Вантажні шини Petlas RH100 (провідна) 295/60 R22.5 150/147L | 13 229 грн. |
Модификації Petlas RH 100 295/60 R22.5 150L
Ціни на Petlas RH 100 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Petlas RH 100 295/60 R22.5 150L | від 11 827 грн. | 4 пропозиції | ||
Petlas RH 100 315/60 R22.5 152L | від 13 240 грн. | 5 пропозицій |