Вантажна шина Petlas RH 100 315/60 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RH 100 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RH 100 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 10 →Petlas RH100 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 15 594 грн. |
Petlas RH100 (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR | 13 240 грн. |
Petlas RH-100 (315/60R22.5 152L) | 13 632 грн. |
Грузовые шины Petlas RH100 (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L 1002037574 | 13 636 грн. |
Вантажна шина PETLAS RH100 (ведуча) 315/60R22.5 152/148L | 14 399 грн. |
ще 5 пропозицій