Вантажна шина Petlas RH 100 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RH 100 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RH 100 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 21 →Petlas RH100 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 14 882 грн. |
Petlas RH100 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150M | 13 564 грн. |
Petlas RH100 (ведущая) (315/80R22.5 154M) | 13 266 грн. |
Petlas RH100 (приводная) 315/80 R22.5 154/150M 20PR | 13 381 грн. |
Petlas RH100 315/80 R22.5 154/150M | 13 106 грн. |
ще 16 пропозицій