Вантажна шина Petlas SH 110 285/70 R19.5 150J
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SH 110 285/70 R19.5 150J 285/70 R19.5 " 146 L 285/70 R19.5 " 150 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SH 110 285/70 R19.5 150J
Petlas SH110 (рульова вісь) 285/70 R19.5 150/148J | 10 526 грн. |
Грузовые шины Petlas SH110 (рулевая) 285/70 R19.5 150/148J 1001468812 | 9 834 грн. |
Вантажні шини Petlas SH110 (рульова) 285/70 R19.5 150/148J | 10 424 грн. |
Модификації Petlas SH 110 285/70 R19.5 150J
Ціни на Petlas SH 110 285/70 R19.5 150J |
---|---|---|---|---|
Petlas SH 110 285/70 R19.5 146L | від 9 225 грн. | 6 пропозицій | ||
Petlas SH 110 285/70 R19.5 150J | від 9 834 грн. | 3 пропозиції |