Вантажна шина Petlas SZ 300 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SZ 300 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SZ 300 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 18 →Petlas SZ300 (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 7 360 грн. |
Petlas SZ300 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M | 6 500 грн. |
Petlas SZ300 (рулевая) (235/75R17.5 132M) | 6 339 грн. |
Petlas SZ300 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 6 400 грн. |
Petlas SZ300 235/75 R17.5 132/130M | 6 507 грн. |
ще 13 пропозицій