Вантажна шина Petlas TA 130 710/70 R38 171D
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas TA 130 710/70 R38 171D 710/70 R38 " 171 D 710/70 R38 " 174 D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas TA 130 710/70 R38 171D
PETLAS Cільгосп шина PETLAS TA-130 (ведуча) 710/70R38 171D | 74 943 грн. |
PETLAS Cільгосп шина PETLAS TA-130 (ведуча) 710/70R38 171D | 76 357 грн. |
Cільгосп шина PETLAS TA-130 (ведуча) 710/70R38 171D | 75 297 грн. |
Cільгосп шина PETLAS TA-130 (ведуча) 710/70R38 171D | 74 590 грн. |
Модификації Petlas TA 130 710/70 R38 171D
Ціни на Petlas TA 130 710/70 R38 171D |
---|---|---|---|---|
Petlas TA 130 710/70 R38 171D | від 74 590 грн. | 4 пропозиції | ||
Petlas TA 130 710/70 R38 174D | від 73 616 грн. | 1 пропозиція |