Вантажна шина Petlas UN 7 12.5 R15 127B
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas UN 7 12.5 R15 127B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas UN 7 12.5 R15 127B
Усі ціни 8 →Petlas UN-7 12.5 R15 127B | 4 931 грн. |
Petlas UN-7 (12.5/R15 127B) | 5 337 грн. |
Cільгосп шина PETLAS UN-7 (для причепа) 12.5-15SL 127B 12PR | 4 960 грн. |
PETLAS Cільгосп шина PETLAS UN-7 (для причепа) 12.5-15SL 127B 12PR | 5 077 грн. |
Cільгосп шина PETLAS UN-7 (для причепа) 12.5-15SL 127B 12PR | 5 007 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Petlas UN 7 12.5 R15 127B
Ціни на Petlas UN 7 12.5 R15 127B |
---|---|---|---|---|
Petlas UN 7 9.5 R15 121B | від 3 762 грн. | 4 пропозиції | ||
Petlas UN 7 11 R15 121B | від 3 528 грн. | 3 пропозиції | ||
Petlas UN 7 12.5 R15 127B | від 4 931 грн. | 8 пропозицій |
Схожі