Корпус Phanteks Enthoo 719 чорний
Відео 18Фото 14 |
Phanteks Enthoo 719 чорний
графіт чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Phanteks Enthoo 719 чорний
Корпус Phanteks Enthoo Luxe 2 DRGB Black (GEPH109PHES719LTGDBK01) | 10 251 грн. |
Phanteks Enthoo 719 Czarny ARGB (PHES719LTGDBK01) | 9 799 грн. |
Phanteks Enthoo 719 Czarny ARGB (PHES719LTGDBK01) | 10 038 грн. |
Phanteks Enthoo 719 | 14 350 грн. |
Відеоогляди
Модификації Phanteks Enthoo 719
Ціни на Phanteks Enthoo 719 |
---|---|---|---|---|
Phanteks Enthoo 719 графіт | від 10 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Phanteks Enthoo 719 чорний | від 9 799 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →