Монітор Philips 276E8VJSB 27 " чорний
Відео 15Фото 5 |
Першокласна модель з екраном ультрависокої роздільної здатності 4K, пристосована під роботу з графікою, споживання мультимедійного контенту і використання в офісі. Екран монітора вписаний в обрамлення тонких рамок, що підвищує привабливість пристрою при розгортанні багатомоніторних конструкцій. Підкладкою для нього послужила 10-бітна матриця типу IPS (8 біт + FRC) з високим порогом пікової яскравості (350 кд/м²), часом реакції 5 мс (при перемиканні від сірого пікселя до сірого) і колірним охопленням «трикутника» sRGB близько 109 %.
Philips 276E8VJSB підтримує технології Flicker Free (усунення мерехтіння підсвічування) і Low Light Blue (зменшує шкідливий вплив синього світіння). Екран моделі здатний відображати картинку з двох джерел одним махом (функція Picture by Picture). Полк інтерфейсних роз'ємів монітора налічує Display Port версії 1.2 і тандем HDMI портів версії 2.0. Підставка у формі півмісяця дозволяє регулювати положення дисплею в діапазоні від -5° до +20°.
Купити Philips 276E8VJSB 27 " чорний
Усі ціни 45 →Монітор Philips 276E8VJSB/00, 276E8VJSB/01 | 10 100 грн. |
Монітор 27" Philips 276E8VJSB/00 | 11 249 грн. |
Монитор Philips 27" 276E8VJSB/00 IPS Black 276E8VJSB/00 | 11 346 грн. |
Philips 276E8VJSB/00, 276E8VJSB/01 | 10 465 грн. |
РК монітор Philips 276E8VJSB/00, 276E8VJSB/01 | 11 228 грн. |
1 2 2 4 |
взяв рік тому під фільми. покупкою задоволений, з'явився один битий піксель. не знаю так було або при мені, помітив після пів року приблизно користування, складно помітити, його видно струм якщо дивитися впритул. не сподобався чорний колір, він не соковитий і засвіти великі. а так то загалом норм, беріть, це хороший варіант для будь-яких цілей + Дима: користуюся Philips 276E8VJSB більше року |
Повернув. Думав заощадити, але краще докинути 2-5тис і купити щось зручніше. 4k Є проблема, яка ніде не вказана – вихід зі сну. "Рішення" знаходиться на офсайті, але мені воно не допомогло. З маком проблем немає, але на пк зайти в біос так і не вийшло. Якщо у вас немає телевізора / іншого монітора - можна забити на налаштування біосу. (У такому разі, як мій)
Кольори, 10 біт – це не 10 біт, якщо є FRC. Кастомні профілі - фігня, що слабо налаштовуються і все потрібно робити з відеокарти, що не робить профілі однаковими на різних комп'ютерах. Andrew: користуюся Philips 276E8VJSB менше місяця |
Не поділяю думку щодо якості даного монітора. Користуюсь ним близько року і точно можу сказати, що рівень яскравості далеко не 350 кандел/м. Монітору не вистачає яскравості, довелося виставити її на рівні 100%, чого також замало. Контраст теж ніякий, через надмірно виставлену підсвітку про чорний колір можна взагалі забути. Картинка на цьому моніторі дуже схожа на картинку телевізорів KIVI 2017-2018 років - вона не виразна.
Цей монітор я купував на старті продажів, можливо вище описані недоліки пов'язані саме з цим. Перед покупкою краще оцінити зображення самому і зробити відповідні висновки. Роздідльна здатність 4К Якість зображення michaelsambur@gmail.com: користуюся Philips 276E8VJSB більше року |
P.s.
я говорю не про RGB, а про rec709)))