Монітор Philips 278E1A 27 "
Відео 6Фото 4 |
Доступний 4К-монітор з високодеталізованим 27-дюймовим екраном, розширеним колірним охопленням, вбудованими стереодинаміками (2х3Вт) і глянцевим антивідблискним покриттям з помірним ступенем матовості (25%). Відрізняється надвисокою дійсною роздільною здатністю (3840х2160) і вражаючою щільністю пікселів (163 ppi), що дозволяє виводити бездоганно рівні зображення без найменшого натяку на пікселізацію.
Належить до сімейства Philips E-Line 2019-го модельного року, монітори якого позиціонуються як універсальні пристрої для робочих станцій початкового рівня і побутового (домашнього) застосування. В основі екрану монітора Philips 278E1A використана якісна AH-IPS матриця з розрядністю кольору 10 біт/канал (8-bit+FRC), яка здатна відображати більше мільярда кольорів і колірних відтінків.
До важливих переваг цієї моделі також варто віднести підвищену до 350 кд/м² максимальну яскравість і відмінні кути комфортного горизонтального і вертикального огляду які досягають 178°. Повноцінна підтримка технології AMD FreeSync і невеликий час відгуку матриці (4 мс GtG) гарантують бездоганну чіткість відображення динамічних комп'ютерних ігор. Монітор оснащений ергономічною підставкою з регулюванням висоти (підйом на 110 мм) і кута нахилу екрану (від -5 до +15°). Для підключення до ПК/ноутбука/медіаплеєра/консолі передбачені 3 інтерфейсні порти (два HDMI 2.0 і один DisplayPort 1.2).
Купити Philips 278E1A 27 "
Усі ціни 49 →Philips 27" 278E1A Black 278E1A | 11 820 грн. |
Монітор 27" Philips (278E1A/00) Black | 11 549 грн. |
Монитор Philips 27" 278E1A/00 IPS Black 278E1A/00 | 11 684 грн. |
Philips E-Line 278E1A/00 | 10 099 грн. |
РК монітор Philips 278E1A/00, 278E1A/01 | 11 563 грн. |
0 1 1 5 |
Все добре, але один засвіт сильно видно за темних видів. Вже не звертаю на нього уваги для роботи в 3д та граф. редакторах - все міститься, але дрібнувато. Для перегляду фільмів чудово. засвіт Vyacheslav S.: користуюся Philips 278E1A кілька місяців |
Хороший монітор фільми в 4к дуже приємно дивитись Висока мінімальна яскравість Насправді тут 8 біт + ФРС матриця, а не 10 біт Масштабування деяких додатків під 4к Poorple: користуюся Philips 278E1A кілька місяців |
Вернул 4к Есть проблема, которая нигде не указана - выход из сна. "Решение" находится на офсайте, но мне оно не помогло. С маком проблем нету, но на пк зайти в биос так и не вышло. Если у вас нету телевизора/другого монитора - можно забить на настройку биоса.
Цвета, 10 бит - это не 10 бит, если есть FRC. Кастомные профили - фигня, слабо настраеваемые и все нужно делать из видеокарты, что не делает профили одинаковыми на разных компах. Andrew: користуюся Philips 278E1A менше місяця |