Монітор Philips 27M1N5500ZA 27 " чорний
Відео 1Фото 8 |
Ігровий монітор компанії Philips можна віднести до рішень на стику середнього та просунутого цінового сегмента. Модель примітна не лише затребуваними серед геймерів функціями, але й досить багатим оснащенням, а також дійсно якісною перенесенням кольорів. Останньої буде достатньо, як мінімум, для аматорської роботи з графікою та дизайну, адже тут є розширене до 131% охоплення простору sRGB, 113% – NTSC та 98% – DCI-P3.
Монітор Philips 27M1N5500ZA оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, швидким відгуком (1 мс GTG) та частотою зміни кадрів (170 Гц). Також варто виділити широкі кути огляду, гідну яскравість 350 нит (плюс є формальна підтримка HDR-контенту) і стандартну контрастність 1000:1. Ігрову спрямованість підкріплює технологія AMD FreeSync Premium за сумісності з NVIDIA G-Sync. На окрему згадку заслуговує ергономічна підставка, яка дозволяє нахиляти і повертати екран, змінювати позицію по висоті і переводити його в портретну орієнтацію. Ще модель обзавелася парою динаміків сумарною потужністю 10 Вт і четвіркою USB 3.2, два з яких мають функцію швидкого заряджання підключених гаджетів.
Купити Philips 27M1N5500ZA 27 " чорний
Усі ціни 49 →Philips 27" 27M1N5500ZA/00 Black 27M1N5500ZA/00 | 10 998 грн. |
Монітор ігровий 27" Philips 27M1N5500ZA/00 | 10 749 грн. |
TFT 27" Philips 27M1N5500ZA, QHD, NanoIPS, 170 Гц, 1мс, 2х HDMI, 2x DP, US | 10 795 грн. |
Монітор 27" Philips 27M1N5500ZA 2K IPS 170 Гц new | 9 309 грн. |
Philips Momentum 27M1N5500ZA/00 | 11 999 грн. |