Фен Philips 5000 Series BHD504 (BHD504/00)
Відео 3Фото 8 |
Philips 5000 Series BHD504 |
|
Фен представляє серію якісних товарів Philips 5000 Series. Це модель потужністю 2100 Вт для професійних результатів у домашніх умовах: вона створює сильний повітряний потік, допомагає скоротити час сушіння та полегшити створення укладання. Бережній дії на волосся виробник теж приділив чимало часу. Тут реалізована технологія ThermoShield, яка за допомогою датчиків постійно контролює температуру та регулює нагрівання, у такий спосіб виключаючи перегрів та його негативний вплив на волосся.
Philips 5000 Series BHD504 може похвалитися подвійною системою іонізації, що генерує до 40 мільйонів негативно заряджених іонів за один сеанс. Вони розгладжують лусочки, сприяють збереженню природної вологи і роблять волосся більш м'яким, блискучим і шовковистим. У фена досить зручне настроювання режимів: температура і потужність регулюються окремо один від одного, тому ви зможете підібрати оптимальну комбінацію залежно від типу волосся. Усього доступно два режими потужності, три температурні режими та окрема кнопка для холодного обдування. Пристрій оснащений шнуром довжиною 1.8 м, петлею для підвішування та комплектується однією насадкою - 14-міліметровим концентратором, який створює спрямований потік повітря, вирівнює пасма, підкручує кінчики та додає прикореневий об'єм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 5000 Series BHD504
Усі ціни 39 →Фен Philips BHD504/00 серії 5000 | 1 799 грн. |
Фен PHILIPS 5000 series BHD504/00 | 1 799 грн. |
Фен Philips BHD504/00 | 1 799 грн. |
PHILIPS 5000 series BHD504/00 | 1 799 грн. |
PHILIPS BHD504/00 | 1 862 грн. |
Модификації Philips 5000 Series BHD504
Ціни на Philips 5000 Series BHD504 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHD500 | від 1 217 грн. | 39 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHD501 | від 1 290 грн. | 42 пропозиції | ||
Philips 5000 Series BHD504 | від 1 641 грн. | 39 пропозицій |