Фен Philips 5000 Series BHD510 (BHD510/00)
Відео 3Фото 9 |
Philips 5000 Series BHD510 |
|
Фен компанії Philips ставить перед собою завдання не тільки швидко висушити волосся, але і захистити їх від шкідливого впливу високих температур. Як це працює? По-перше, технологія ThermoShield постійно контролює і регулює температуру повітряного потоку, підтримуючи її на оптимальному рівні і таким чином запобігаючи перегрів і пересушування волосся. По-друге, потужна система іонізації випромінює до 80 мільйонів іонів за одну процедуру, а вони, в свою чергу, роблять волосся більш гладкими, живими і блискучими.
Потужність моделі становить 2300 Вт, а мотор, який розроблявся для професійного використання, створює воздухопоток швидкістю до 110 км/год.разом це значно скорочує час, витрачений на сушку і укладку, не жертвуючи при цьому здоров'ям волосся. Також Philips 5000 Series BHD510 дозволяє підібрати необхідне поєднання температури і потужності і оснащений окремою кнопкою для холодного обдування. За допомогою нього можна висушити волосся в спеку або зафіксувати готову укладку, як це роблять професійні стилісти. Комплектується прилад двома насадками для створення будь-яких зачісок: дифузором і вузьким концентратором.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 5000 Series BHD510
Усі ціни 9 →Фен Philips BHD510/00 | 2 330 грн. |
Фен Philips BHD510/00 | 2 107 грн. |
Фен Philips BHD510/00 | 1 797 грн. |
Фен Philips BHD510/00 | 2 099 грн. |
Фен PHILIPS BHD510/00 | 1 959 грн. |
Модификації Philips 5000 Series BHD510
Ціни на Philips 5000 Series BHD510 |
---|---|---|---|---|
Philips 5000 Series BHD510 | від 1 797 грн. | 10 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHD514 | від 2 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Philips 5000 Series BHD512 | від 1 730 грн. | 48 пропозицій |