Соковитискач Philips Avance Collection HR1897/30
Відео 3Фото 7 |
Philips Avance Collection HR1897/30 |
|
Стильна, компактна і при цьому функціональна соковитискач шнекового типу. З її допомогою можна приготувати сік різної консистенції не тільки з овочів і фруктів, а також з вітамінної зелені, пророщених зерен і навіть горіхів. Виробник подбав про безпеку експлуатації моделі: два запобіжних штифта на електродвигуні дадуть змогу його включити лише тоді, коли соковитискач правильно зібрана.
Порівняно з великою кількість конкурентів на сучасному ринку Philips HR 1897 Avance Collection має низку важливих переваг: працює майже безшумно, легко миється під струменем води, деталі не мають гострих країв і зазорів, у яких можуть накопичуватися волокна, а замість сита — зручний і ефективний двухсоставной фільтр. Сік не стикається з металевими частинами приладу, на виході виходить однорідний вітамінний напій без піни і осаду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Avance Collection HR1897/30
Усі ціни 52 →Соковижималка Philips HR1945/80 | 10 999 грн. |
Philips Philips HR1945/80 | 11 999 грн. |
Philips Avance Collection Соковижималка з технологією мікровіджиму HR1945/ | 11 999 грн. |
Соковитискач Philips HR1945/80 | 11 388 грн. |
Соковижималка Philips Avance Collection HR1945/80 | 11 999 грн. |
2 0 2 9 |
Щось не склалося з ідеологією конструкції. Легко миється, і це все. Незалежно від ягід, фруктів, овочів, що використовуються, не відокремлює макуху (не скидає в контейнер). В результаті, дуже швидко в циліндрі шнека утворюється каша в яку вже неможливо проштовхнути що-небудь. Т. е., не розбираючи і не промиваючи, з великим зусиллям можна отримати не більше 500 мл. соку. користуюся Philips Avance Collection HR1897/30 більше року |
Ми всією сім'єю намагаємося вести здоровий спосіб життя. А для цього, крім регулярних фізичних навантажень, потрібно ще й правильно натуральне живлення. Із цим, чесно кажучи, проблеми. У великому місті ще потрібно знайти ті самі екологічно чисті продукти, тим більше що ця тема зараз модна і торговці намагаються впарити покупцеві свій сумнівної якості товар за будь-яку ціну. Соки це корисна і важлива частина здорового живлення, але знову ж таки, соки з супермаркетів це найчастіше солодка вода з фруктовим запахом або томатна паста, розведена водою. Щоб хоч соки пити справжні, ми купили цю шнекову соковижималку. Тепер у нас є ця чудова помічниця, яка готує найсмачніші та найкорисніші соки для всієї нашої родини. Яблука, сливи, абрикоси, персики, банани, томати, морквина, черешковий селера, огірки (та це теж дуже смачно!), зелень - все це можна переробляти в сік, а за допомогою такої зручної машинки робити це можна швидко і без особливих турбот . Адже більшу частину деталей можна сполоснути водою і просто поставити в посудомийну машину. Двигун у неї не дуже потужний, чоловік взагалі сумнівався, що двохсот ват буде достатньо для твердих овочів типу моркви. Але ж це Філіпс! Тисне як мила, тисне потужно, з гарним виходом соку. Займає трохи місця. Працює тихо. Іноді, при переробці волокнистих продуктів та зелені, залишки накопичуються і ускладнюють обертання шнека. Доводиться розбирати та чистити вручну. Але на більшості продуктів таких проблем не виникає в принципі. |
Для компактної соковитискачі від голландської компанії Philips знайдеться місце навіть на кухні з недоліком вільного простору, оскільки ширина моделі складає всього 11 див.
До останньої краплі
Спостерігати за процесом приготування соку можна абсолютно на всіх етапах, чому сприяють прозорі елементи конструкції соковитискача. Спершу інгредієнти необхідно дрібно нарізати, щоб вони були в змозі пройти через вузьку завантажувальну горловину. Потім соковитискач подрібнює їх на ще більш дрібні шматочки, з яких під впливом шнека вичавлюється сік практично до останньої краплі — макуха на виході виходить практично сухим незалежно від типу використовуваних продуктів, будь то яблука або тверді горіхи.
Багатий комплект
Модель комплектується окремим резервуаром для збору готового соку об'ємом 1 л, штовхачем для завантаження сировини, двома фільтрами (для отримання соку з м'якоттю і без неї), а також знімним контейнер для макухи. В ньому досить місця для зберігання всіх вищеназваних елементів соковитискача, що дозволяє зекономити місце на кухні. У коробку з пристроєм також дбайливо покладена ілюстрована книга з рецептами.
В чистоті
Наливати свіжовичавлений сік можна не тільки в спеціальний контейнер, але і в звичайний стакан. Для цього тару досить поставити під носик соковитискача. Прямо в нього вбудована система «крапля-стоп», вона перешкоджає залишків соку на робочу поверхню. Тримати в чистоті складові пристрої теж дуже просто — всі елементи моделі легко і швидко знімаються для подальшого миття під краном або в посудомийній машині.
Мінімум шуму
Завдяки тому, що сік віджимається на низьких обертах, Philips HR 1897 Avance Collection споживає мінімум електроенергії (потужність пристрою становить 200 Вт) і працює практично безшумно. Тому порадувати з її допомогою ранковим соком членів родини вийде без ризику розбудити їх надто гучним рівнем шуму.