Кавоварка Philips Series 2200 EP2035/40 бежевий
Відео 3Фото 4 |
Philips Series 2200 EP2035/40 бежевий |
|
Автоматизована кавова машина побутового класу для приготування ароматного еспресо та кавових напоїв на його основі. Розрахована на роботу з цільними кавовими зернами, обладнана жерновий кавомолкою. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування потреб домашніх користувачів або малого офісу. Кавоварка Philips EP 2235 обладнана знімним резервуаром для молока (0,26 л) і автоматичним капучинатором LatteGo.
Призначена для приготування еспресо, американо (еспресо розведений гарячою водою в пропорції 1:1) і капучіно. Також здатна подавати гарячу воду, яка може використовуватися для заварювання чаю, трав'яних зборів. Ємність резервуара для води становить 1800 мл, а контейнер для кави вміщує в себе до 275 г зерен. Такий завантаження вистачає на приготування 33-38 стандартних порцій.
Сучасна цифрова система керування з сенсорним дисплеєм SensorTouch дозволяє змінювати міцність напою (3 ступені) та налаштовувати температуру (3 ступені). Важливим моментом, що впливає на смак напою, є регульована ступінь дисперсності помелу кавового у вбудованій кавомолці з керамічними жорнами (12 варіантів). Практична і легко обслуговується конструкція включає в себе знімний варильний блок, бойлер потужністю 1500 Вт і якісну помпу, здатну витримувати максимальний тиск 15 бар. Молочну систему і контейнер для кавової гущі можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 2200 EP2035/40 бежевий
Усі ціни 35 →Кавомашина Philips Series 2200 (Black/Brown Zinc) (EU) EP2235/40 | 15 899 грн. |
Кавомашина Philips 2200 Series EP2235/40 | 15 959 грн. |
Кавомашина автоматична Philips Series 2200 EP2235/40 | 16 657 грн. |
Кавомашина автоматична Philips Series 2200 EP2235/40 | 14 499 грн. |
Кавомашина автоматична Philips Series 2200 EP2235/40 | 15 250 грн. |
Кавомашина із сучасним дизайном чудово вписалася в нашу кухню з новим ремонтом. Меню керування зрозуміло на інтуїтивному рівні. Я, як людина, яка не товаришує з технікою, розібралася. На дисплеї з'являється кожен крок приготування кави. Можна регулювати ступінь помелу, міцність напою, об'єм напою, жорсткість води та температуру. Відсік для зерен місткий та герметичний, знаходиться зверху. Поруч із ним маленький відсік для меленої кави. Мені подобається як капучинатор автоматично підігріває та спінює молоко, виходить дуже смачна та ніжна пінка. Навіть із рослинного молока виходить щільна пінка. Крім того, він легко знімається, вставляється і легко миється. Адаптер для подачі кави регулюється по висоті, тому розмір і обсяг чашок може бути будь-яким. Єдиний недолік – шум. Сучасний дизайн. Меню керування інтуїтивно зрозуміло. На дисплеї з'являється кожен крок приготування кави. Можна регулювати ступінь помелу, міцність напою, об'єм напою, жорсткість води та температуру. Капучинатор автоматично підігріває та спінює молоко, виходить дуже смачна та ніжна пінка. Навіть із рослинного молока виходить щільна пінка. Адаптер для кави регулюється по висоті. Шумна Юлия: користуюся Philips Series 2200 EP2231/40 більше року |
Модификації Philips Series 2200 EP2035/40
Ціни на Philips Series 2200 EP2035/40 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 2200 EP2035/40 бежевий | від 14 499 грн. | 35 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2030/10 графіт | від 14 499 грн. | 28 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2236/40 сріблястий | від 15 390 грн. | 20 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2231/40 чорний | від 14 499 грн. | 15 пропозицій |