Лампочка Philips LEDtube T8 16W 4000K G13
Philips LEDtube T8 16W 4000K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips LEDtube T8 16W 4000K G13
Philips Philips LEDtube T8 1200mm 16W 740 AP C G (929001184508) | 245 грн. |
Лампа светодиодная Philips LEDtube T8 1200mm 16W 740 AP C G 929001184508 | 242 грн. |
Лампочка Philips LEDtube T8 1200mm 16W 740 AP CG (929001184508) | 310 грн. |
Лампочка Philips LEDtube T8 1200mm 16W 740 AP CG (929001184508) | 275 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →