Батарейка Philips LongLife 4xAA
Philips LongLife 4xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips LongLife 4xAA
Усі ціни 14 →Philips Philips Longlife Zinc Carbon [R6L4B/10] R6L4B/10 | 59 грн. |
PHILIPS LongLife Zinc Carbon AA BLI 4 (R6L4B/10) | 59 грн. |
Батарейка PHILIPS AA R6 LongLife Zinc Carbon * 4 (R6L4B/10) R6L4B/10 | 59 грн. |
Philips LongLife Zinc CarbonR6L4B/10 R6L4B/10 | 119 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →