Електробритва Philips Series 1000 S1232/41
Відео 7Фото 12 |
Philips Series 1000 S1232/41 сірий чорний |
|
Доступна брендова електрична роторна бритва з комбінованим живленням для швидкого і комфортного сухого гоління. Здатна отримувати енергію від побутової електричної мережі або вбудованого нікель-металгідридного акумулятора. Завдяки порівняно скромним габаритам і невеликій вазі, може стати зручною супутницею активного і впевненого в собі чоловіка, часто здійснює далекі поїздки, подорожі та відрядження.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2019 року, орієнтований на найширше коло економних користувачів. Конструкція головки з трьома плаваючими бриючими елементами Philips SH30 забезпечує якісне і комфортне сухе гоління без використання додаткових засобів. Фірмові самозатачивающиеся леза PowerCut, виготовлені з високолегованої сталі, мають тривалий термін служби, забезпечуючи високу швидкість і вражаючу легкість процесу різання щетинок будь-якої товщини і жорсткості.
Плаваючий підвіс роторних елементів Електробритви Philips Series 1000 S1232 повторює контури обличчя, значно спрощуючи обробку таких складних зон, як носогубна складка, підборіддя і верхня частина шиї. Ця модель обладнана вбудованим Ni-MH акумулятором, енергії якого вистачить на 40 хвилин активної автономної роботи (достатньо на 8-10 сеансів гоління). Завдяки водонепроникному корпусу (стандарт IPX7), чистку головки можна виконувати промиванням під струменем води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 1000 S1232/41
Усі ціни 7 →Електробритва Philips S1232/41 | 1 957 грн. |
Електробритва PHILIPS Shaver 1200 S1232/41 | 1 989 грн. |
Електробритва Philips S1232/41 | 2 009 грн. |
Philips S 1232/41 | 2 568 грн. |
Бритва PHILIPS S1232/41 | 2 068 грн. |
Электробритва Philips S1232/41 | 2 065 грн. |
Golarka PHILIPS Shaver series 1000 S1232/41 | 2 600 грн. |
В одном описании увидел:
✔ Встроенный датчик давления
✔ Лезвия PowerCut
✔ Питание от сети и от аккумулятора
✔ Открытие одним касанием
Возможно все дело в встроенном датчике давления? Это случайно не прижим головок, который можно установить в трех разных положениях?
Модификації Philips Series 1000 S1232/41
Ціни на Philips Series 1000 S1232/41 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 1000 S1231/41 | від 1 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Philips Series 1000 S1232/41 | від 1 957 грн. | 7 пропозицій |