Кавоварка Philips Series 2200 EP2231/40 чорний
Відео 3Фото 4 |
Philips Series 2200 EP2231/40 чорний |
|
Стильна і практична автоматична кавомашина для приготування еспресо, а також кавових і кавово-молочних напоїв на його основі. Може працювати з цільним кавовим зерном і з меленою кавою. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування потреб малого офісу або вибагливих домашніх користувачів. Родзинкою конструкції кавоварки Philips EP 2231 стало використання автоматичного капучинатора LatteGo (зі знімним резервуаром для молока на 260 мл) і вбудованою кавомолкою з керамічними жорнами і регульованою дисперсністю помелу (12 ступенів).
Сучасна цифрова система управління з сенсорною поверхнею SensorTouch дає можливість налаштовувати міцність напою (3 ступені), його об'єм і температуру (3 ступені). Крім різних рецептів приготування кави, кавоварка Philips EP 2231 здатна подавати підігріту до 90 °C воду для заварювання чаю, трав'яних зборів. Практична конструкція, що легко обслуговується, включає в себе знімний варильний блок, якісну помпу і нагрівач потужністю 1500 Вт, здатні забезпечити максимальний тиск до 15 бар. Повного завантаження машини (1800 мл води, 275 г зерен) вистачає на приготування 33-38 стандартних порцій еспресо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 2200 EP2231/40 чорний
Усі ціни 14 →Кавомашина Philips 2200 Series EP2231/40 | 16 399 грн. |
Philips Series 2200 EP2231/40 | 14 499 грн. |
Philips EP2231/40 | 15 490 грн. |
Кавоварка Philips EP2231/40 | 16 719 грн. |
Philips EP2231/40 | 16 200 грн. |
Кавомашина із сучасним дизайном чудово вписалася в нашу кухню з новим ремонтом. Меню керування зрозуміло на інтуїтивному рівні. Я, як людина, яка не товаришує з технікою, розібралася. На дисплеї з'являється кожен крок приготування кави. Можна регулювати ступінь помелу, міцність напою, об'єм напою, жорсткість води та температуру. Відсік для зерен місткий та герметичний, знаходиться зверху. Поруч із ним маленький відсік для меленої кави. Мені подобається як капучинатор автоматично підігріває та спінює молоко, виходить дуже смачна та ніжна пінка. Навіть із рослинного молока виходить щільна пінка. Крім того, він легко знімається, вставляється і легко миється. Адаптер для подачі кави регулюється по висоті, тому розмір і обсяг чашок може бути будь-яким. Єдиний недолік – шум. Сучасний дизайн. Меню керування інтуїтивно зрозуміло. На дисплеї з'являється кожен крок приготування кави. Можна регулювати ступінь помелу, міцність напою, об'єм напою, жорсткість води та температуру. Капучинатор автоматично підігріває та спінює молоко, виходить дуже смачна та ніжна пінка. Навіть із рослинного молока виходить щільна пінка. Адаптер для кави регулюється по висоті. Шумна Юлия: користуюся Philips Series 2200 EP2231/40 більше року |
Змінний фільтр для води AquaClean
Повністю автоматична кавоварка Philips Series 2200 EP 2231/40 з вбудованою кавомолкою може стати чудовим рішенням для домашнього приготування 1 або 2 порцій кави, еспресо, капучино, а також заварювання чаю і трав'яних зборів. Стильний прилад з сенсорною панеллю управління SensorTouch отримав вишуканий італійський дизайн і чорний глянцевий пластиковий корпус. Крім того, покупцям доступні модифікації кавомолки в бежевому, графітовому і сріблястому кольорах. Наявність кавомолки з герметичним контейнером об'ємом 275 г і довговічними керамічними жорнами (12 ступенів помелу) передбачає використання зернової кави. Але при бажанні в пристрій можна вручну засипати й порційну кількість меленої кави через невеликий завантажувальний отвір. Водяний резервуар розрахований на об'єм 1.8 л, а вбудований контейнер для збору кавової гущі – на 12 порцій. До обох місткостей є зручний доступ з боку передньої панелі. Використання у водяному резервуарі змінного фільтра AquaClean дозволяє знизити відкладення накипу і краще зберегти природний смак напоїв.
Оригінальний капучинатор без трубок LatteGo
Модель виділяється оригінальною системою автоматичної подачі та збивання молока LatteGo, в якій традиційні трубки капучинатора замінені на спеціальні внутрішні канали в знімному глечику місткістю 0.26 л. Через них здійснюється всмоктування молока з дна ємності та підводиться пара. Вся конструкція складається з двох окремих частин та її очищення не складає труднощів. Кавоварка дозволяє налаштовувати жорсткість використовуваної води з тестовою перевіркою, встановлювати один з трьох рівнів міцності напою, задавати об'єм порції та регулювати температуру кава (3 рівні). По міру експлуатації ви будете отримувати повідомлення про необхідність очищення апарату від вапняного нальоту. Процедура декальцинації здійснюється протягом 30 хв, для її запуску необхідно натиснути кнопку запуску функції очищення від накипу Calc/Clean (самоочищення). Дана модель виготовлена на підприємстві компанії в Румунії та має 2 роки гарантії.
Модификації Philips Series 2200 EP2231/40
Ціни на Philips Series 2200 EP2231/40 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 2200 EP2035/40 бежевий | від 14 499 грн. | 38 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2030/10 графіт | від 14 499 грн. | 26 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2236/40 сріблястий | від 15 390 грн. | 20 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2231/40 чорний | від 14 499 грн. | 14 пропозицій |