Тример для бороди Philips Series 3000 BT3226 (BT3226/14)
Відео 2Фото 14 |
Philips Series 3000 BT3226 |
|
Чохол для зберігання на затягуваннях. Від моделі BT-3216 відрізняється типом чохла в комплекті.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Series 3000 BT3226
Усі ціни 7 →Philips Beardtrimmer Series 3000 BT3226/14 | 1 677 грн. |
Тример для бороди та вусів Philips BT3226/14 | 1 696 грн. |
Тример для бороди та вусів PHILIPS Beardtrimmer series 3000 BT3226/14 | 1 729 грн. |
Триммер Philips Beardtrimmer Series 3000 BT3226/14 | 1 814 грн. |
Philips BT3226/14 | 2 360 грн. |
Тример Philips BT3226/14 | 1 870 грн. |
Тример для бороди та вусів Philips BT3226/14 | 1 739 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →