Електробритва Philips Series 3000 S3233/52
Відео 7Фото 11 |
Philips Series 3000 S3233/52 синій чорний |
|
Ефективна і зручна у використанні роторна бритва від Philips, позиціонується виробником в бюджетний ціновий сегмент. Може похвалитися ефективною системою гоління, акумуляторним живленням і повним вологозахистом ергономічного корпусу. Електробритва Philips Series 3000 S3233/52 оснащена трьома бритвеними головками PowerCut з поворотним шарніром (5 напрямків), який дозволяє точно повторювати контури обличчя і шиї користувача для того, щоб максимально точно і ефективно зрізати волоски.
На голівках розміщені 27 самозатачивающихся лез PowerCut, які забезпечують зрізання волосків прямо над рівнем шкіри. А вбудований тример послужить відмінним рішенням для вирівнювання вусів і бакенбардів. Модель підтримує як класичне сухе, так і вологе гоління, в тому числі і з використанням піни/гелю. Вбудований акумулятор забезпечує до 60 хв безперервної роботи і стільки ж вимагає для повної зарядки, а 3-рівневий індикатор на корпусі демонструє поточний рівень зарядки. Втім, виробником передбачена також і функція швидкої 5-хвилинної зарядки, якої достатньо для одного сеансу гоління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 3000 S3233/52
Усі ціни 11 →Електробритва чоловіча Philips S3233/52 | 2 979 грн. |
Електробритва Philips S3233/52 | 2 813 грн. |
Електробритва PHILIPS S3233/52 | 2 850 грн. |
Philips S3233/52 | 3 190 грн. |
Электробритва мужская Philips S3233/52 | 3 927 грн. |
0 1 0 3 |
Користуюсь бритвою вже рік, досить чудова модель, бриє до гладенького стану, подразнень не було як і після першого бриття так і подальшого, зручна у хваті, рука не втомлюється Чудово бриє, легко миється, вбудований триммер, не боїться води, швидко заряджається, в комплекті є захисний пластик для сіток і мішечок для транспортування Немає великого ходу голівки, відсутня щіточка для чищення |
Модификації Philips Series 3000 S3233/52
Ціни на Philips Series 3000 S3233/52 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3000 S3232/52 | від 2 993 грн. | 2 пропозиції | ||
Philips Series 3000 S3233/52 | від 2 813 грн. | 11 пропозицій |