Кавоварка Philips Series 3200 EP3246/70 графіт
Відео 1Фото 4 |
Philips Series 3200 EP3246/70 графіт |
|
Зручний в повсякденному використанні, повністю автоматизована кавова машина для приготування еспресо та напоїв на його основі. Розрахована на роботу з цілими кавовими зернами і з меленою кавою (в т. ч. меленим кава у вакуумній упаковці). Є старшою моделлю сімейства порівняно недорогих побутових машин Philips EP 324Х 2019-го року. Від більш доступних моделей відрізняється наявністю автоматичного капучинатора LatteGo, який швидко збиває молочну піну, а потім оптимальним чином подає її прямо в чашку з свіжоприготованим гарячим напоєм.
Кавоварка Philips EP 3246 обладнана інтегрованої кавомолкою з довговічними керамічними жорнами і налаштуванням ступеня подрібнення (12 позицій). Ємність резервуара для води-1,8 л, а контейнер для кави вміщує в себе до 275 г зерен, яких достатньо на 35-40 чашок. Передбачена можливість приготування еспресо, американо (еспресо розведений водою в пропорції 1:1). Режим підігріву води до 90 °C можна використовувати для заварювання всіх видів чаю, трав'яних зборів.
Практична мікропроцесорна система управління зі зручною сенсорною панеллю дає можливість налаштовувати міцність напою (3 ступені) і регулювати його температуру (3 ступені). Конструкція машини включає в себе знімний варильний блок, бойлер потужністю 1,5 кВт, регульований диспенсер і помпу Ulka Saeco, здатну витримати тиск 15 бар. Капучинатор, піддон для крапель і контейнер для гущі можна завантажувати в посудомийну машину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 3200 EP3246/70 графіт
Усі ціни 10 →Кавомашина автоматична Philips EP3246/70 | 17 999 грн. |
Кавомашина PHILIPS EP3246/70 | 19 400 грн. |
Philips LatteGo EP3246/70 | 18 399 грн. |
Кавомашина Philips EP3246/70 3246/70 | 27 439 грн. |
Philips EP3246/70 | 20 800 грн. |
Привабливі дизайн.
Безліч програм для кави. Можливість використовувати мелену каву. Простота використання. Низька надійність різних компонентів. користуюся Philips Series 3200 EP3246/70 більше року |
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ КУПУЙТЕ КАВОМАШИНИ PHILIPS!!! 2 місяці працювала добре. Але потім почала сильно вспінювати молоко, через що піна від молока почала витекати зі стандартних розмірів стаканів, які я використовував+ на максимальній настройці кількості молока перестала зупиняти його спінення. На офіційному сервісі зробили мене "поганого", ніби так і має працювати кавомашина. Плюс почала робити практично тепле капучино... Потім почала пускати пару всередину собі. Завіз на сервіс... поміняли платню. За 2 тижні знову ті самі проблеми зі вспіненням молока. Але тут проблеми тільки починалися! Тепер кавомашина, крім вищезгаданих проблем, перестала лити каву! Але перестала так, що може зробити 10 експресо, а 11 і 12 ті не зробити і тільки кофе молотити і викидає її у піддон (фактічно її перекладати). Вести на сервіс поки немає сенсу, бо там з мене [censored] взагалі дибіла. Чекатиму коли доламається... Нагадую що купивши її пів року тому!!! тільки гарно виглядає Постійно ламається
Неможливо зремонтувати Постійно ношу в сервіс на ремонт Роман Дончак: користуюся Philips Series 3200 EP3241/50 кілька місяців |
, громко трыхтело потом загеролись все датчики и нечиго не реагирует
Модификації Philips Series 3200 EP3246/70
Ціни на Philips Series 3200 EP3246/70 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3200 EP3243/50 білий | від 19 100 грн. | 24 пропозиції | ||
Philips Series 3200 EP3246/70 графіт | від 17 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Philips Series 3200 EP3249/70 сріблястий | від 21 399 грн. | 18 пропозицій | ||
Philips Series 3200 EP3242/60 сірий | від 21 270 грн. | 9 пропозицій | ||
Philips Series 3200 EP3241/50 чорний | від 17 999 грн. | 23 пропозиції |
Перші кілька місяців працювала чудово і дуже радувала смачною кавою і простотою її приготування.
Потім почалися приколи. Спочатку хвалений каппучинатор перестав нормально спінювати молоко і подавати його чи не вдвічі більше, ніж належить. Далі більше. Іноді після того, як змолотить зерна, почала заклинювати. Допомагало вийняти заварювальний блок. А ось нещодавно стала ревти помпа і погано подавати воду, а пара замість каппучинатора почала йти прямо з корпусу. Здали до сервісного центру, т.к. ще на гарантії. Поки що чекаємо.
Зауважу, що машинку доглядав і крім регулярного миття проводив декальцинацію спеціальним засобом, все за інструкцією.