Кавоварка Philips Series 4300 EP4349/70 сірий
Фото 4 |
Philips Series 4300 EP4349/70 сірий |
|
Багатофункціональна автоматична кавоварка (кавомашина) для приготування еспресо та напоїв на його основі. Може працювати як з цілими кавовими зернами, так і з меленою кавою (в т. ч. з меленим кава у вакуумній упаковці). Від бюджетних моделей відрізняється наявністю автоматичного капучинатора LatteGo, який генерує найніжнішу молочну піну, а потім при оптимальній температурі подає її безпосередньо в чашку.
Кавоварка Philips EP 4349 обладнана вбудованою кавомолкою з довговічними керамічними жорнами і можливістю налаштування ступеня подрібнення (12 позицій). Електронною системою управління передбачено приготування еспресо (звичайний та подвійний), американо (еспресо розведений гарячою водою в пропорції 1:1), рістретто, кава крему, капучіно, лате, лате макіато. Також є можливість подачі молочної піни та гарячої води для заварювання чаю або трав'яних зборів.
Ємності резервуара для води (1,8 л) і контейнера для кави (275 г) досить на 30-36 порцій еспресо. Є можливість налаштування міцності напою (5 ступенів) і регулювати його температуру (3 варіанти). Проста і легко обслуговується конструкція включає в себе знімний варильний блок, проточний потужністю 1500 Вт, регульований диспенсер і якісну помпу Ulka Saeco, розраховану на максимальний тиск 15 бар. Розбірної капучинатор LatteGo, піддон для крапель і знімний контейнер для гущі можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 4300 EP4349/70 сірий
Усі ціни 54 →Кавомашина Philips 4300 Series EP4349/70 | 26 739 грн. |
Кавомашина Philips 4300 Series EP4349/70 | 27 339 грн. |
Кавомашина Philips 4300 series EP4349/70 | 25 999 грн. |
Philips Philips EP4349/70 | 29 999 грн. |
Philips 4300 Series Повністю автоматичні еспресо кавомашини EP4349/70 | 25 999 грн. |
Модификації Philips Series 4300 EP4349/70
Ціни на Philips Series 4300 EP4349/70 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 4300 EP4343/50 білий | від 21 390 грн. | 10 пропозицій | ||
Philips Series 4300 EP4346/70 графіт | від 22 489 грн. | 9 пропозицій | ||
Philips Series 4300 EP4343/70 сріблястий | від 23 550 грн. | 29 пропозицій | ||
Philips Series 4300 EP4349/70 сірий | від 22 980 грн. | 54 пропозиції | ||
Philips Series 4300 EP4341/50 чорний | від 22 199 грн. | 18 пропозицій |