Електробритва Philips Series 5000 S5583/10
Відео 2Фото 2 |
Philips Series 5000 S5583/10 |
|
Високоефективна електрична роторна бритва з акумуляторним живленням, вбудованим тримером, LED-індикацією і комплектним м'яким тканинним чохлом. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на широке коло користувачів, які вибирають брендові Роторні бритвені системи. Ключовою особливістю цієї моделі є фірмова технологія SkinIQ, яка забезпечує ефективне і швидке гоління без подразнення шкіри.
Вбудовані сенсори визначають щільність щетини і електронний контролер автоматично регулює потужність двигуна для максимально дбайливого гоління незалежно від типу волосся. Електробритва Philips Series 5000 S5583 має зручну плаваючу головку 360-D, яка здатна забезпечити виключно комфортне сухе або освіжаюче вологе гоління. Захищений Водонепроникний корпус комфортно лягає в руку і дозволяє використовувати бритву прямо в душі (можливе застосування гелю або піни). Роторні блоками з самозатачивающимися лезами SteelPrecision гарантують швидке і безпечне зрізання щетинок. Практичний відкидний тример може стати зручним інструментом для самостійного коригування рослинності на обличчі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 S5583/10
Усі ціни 11 →Електробритва Philips Shaver series 5000 S5583/38 | 6 939 грн. |
Електробритва чоловіча Philips Shaver series 5000 S5583/38 | 8 139 грн. |
Електробритва Philips Shaver series 5000 S5583/38 | 5 299 грн. |
Електробритва Philips Shaver series 5000 S5583/38 | 5 389 грн. |
Электробритва мужская Philips Philips Shaver series 5000 S5583/38 | 7 728 грн. |
Якість голення, витривалість аккумулятора, комплектація. Не виявив Leonid: користуюся Philips Series 5000 S5583/10 більше року |
- Швидка зарядка за 5 хвилин для 1 сеанс гоління
Бритва дуже зручна у використанні, має довгу годину роботи від одного заряду особисто я не пригадую випадку коли вона розряджалася у невідповідний момент. Крім того, в моєму комплекті постачання є зручна зарядна станція, додаткова насадка-тример (мабуть, претендує замінити трімер для голови, але я не намагався так використовувати), щітка та приємний на ощупь кейс.
Ця модель електробритви Philips вразила своєю ефективністю та зручністю, що робить процес голення максимально комфортним.