Електробритва Philips Series 5000 S5587/10
Відео 2Фото 4 |
Philips Series 5000 S5587/10 синій сірий |
|
Універсальна бездротова електрична бритва з ємним Li-Ion-акумулятором і тримером. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року. Ключовою особливістю цієї моделі стала інноваційна технології SkinIQ, яка гарантує ефективне гоління і виключно делікатний вплив на шкіру. Спеціальні датчики оцінюють щільність щетини, а електронний контролер автоматично змінює потужність двигуна для максимально дбайливого гоління незалежно від типу волосся.
Електробритва Philips Series 5000 S5587/10 оснащена плаваючою головкою системи Flex 360-D, яка забезпечує комфортне сухе або освіжаюче вологе гоління. Орієнтована на користувачів, які бажають придбати швидкодіючу бездротову бритвену систему з підтримкою різних режимів. Ергономічний Водонепроникний корпус з тактильно-приємними прогумованими поверхнями комфортно відчувається в руці і дозволяє використовувати бритву прямо в душі, допускаючи активне застосування гелю або піни.
Плаваюча головка обладнана трьома роторними блоками з зносостійкими самозатачивающимися лезами SteelPrecision, що забезпечують легке ковзання для безпечного зрізання щетинок. Високоточний тример, виконавчий механізм якого вбудований в ручку, дає можливість самостійно коригувати лінію вусів і вирівнювати віскі. Li-Ion-акумулятор без ефекту пам'яті забезпечує до 60 хв автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 S5587/10
Усі ціни 7 →Електробритва Philips Shaver series 5000 S5587/10 | 5 499 грн. |
Электробритва мужская Philips Shaver series 5000 S5587/10 | 6 625 грн. |
Електробритва PHILIPS Series 5000 S5587/10 | 7 585 грн. |
PHILIPS Series 5000 S5587/10 | 7 770 грн. |
Электробритва мужская Philips Shaver series 5000 S5587/10 | 6 631 грн. |
Електробритва чоловіча Philips Shaver series 5000 S5587/10 | 6 625 грн. |
Електробритва чоловіча Philips Shaver series 5000 S5587/10 | 7 347 грн. |
Ефективне гоління без зайвих налаштувань
Представник лінійки Series 5000 2021 - це роторна електробритва компанії Philips середнього цінового сегмента. При цьому модель оснащена датчиком автовизначення щетини SkinIQ і є одним із найдоступніших рішень ринку з такою функцією.
Philips Series 5000 S5587/10 самостійно визначає тип волосся на обличчі (їх жорсткість і густоту) і задає потрібну роботу мотора, аж до максимальної кількості ріжучих рухів 90000 зрізів/хв. Ще більше підвищує зручність експлуатації інформативна панель управління з індикацією захисту від дітей, рівня заряду акумулятора і нагадуваннями про необхідність очищення.
Леза SteelPrecision та тример
Бритва отримала плаваючу голівку з трьома лезами, що самозаточуються, SteelPrecision. Вони повторюють контури обличчя та шиї та ефективно видаляють щетину. Завдяки вологозахищеному корпусу модель підходить для вологого гоління із застосуванням пінки або гелю, що є актуальним для власників чутливої шкіри.
Також є відкидний тример, який допоможе при голінні зробити завершальні штрихи, наприклад, підрівняти віскі або скоригувати лінію вусів.
Додаткові переваги
Бритва працює від акумулятора, який на кожен годинний цикл заряджання забезпечує 60 хвилин автономності. Догляд після експлуатації полегшує як можливість промивання під водою, так і відкривання робочого блоку натискання кнопки. При зберіганні та транспортуванні приладу стане в нагоді м'який комплектний чохол з тканини.
За відгуками, модель чудово справляється зі своїм завданням. Тому Philips Series 5000 S5587/10 точно варто придивитися всім тим, хто без переплат хоче отримати електробритву з автовизначенням щетини.
Модификації Philips Series 5000 S5587/10
Ціни на Philips Series 5000 S5587/10 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 5000 S5585/10 | від 3 799 грн. | 4 пропозиції | ||
Philips Series 5000 S5587/10 | від 5 499 грн. | 7 пропозицій |