Електробритва Philips Series 5000 S5886/38
Фото 4 |
Philips Series 5000 S5886/38 |
|
Ергономічна брендова бездротова електрична бритва з інтегрованим акумулятором, відкидним тримером, водонепроникним корпусом, а також комплектним чохлом для зручного транспортування та зберігання. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для широкого кола користувачів, яким потрібна якісна акумуляторна система для гоління для щоденного швидкого сухого і комфортного вологого гоління.
Роторна бритва Philips Series 5000 S5886/38 оснащена плаваючою головкою Flex 360, яка забезпечує оптимальний постійний контакт бриючих елементів зі шкірою навіть на таких складних ділянках, як шия та підборіддя. Плаваюча головка обладнана трьома роторними блоками зі зносостійкими лезами, що самозаточуються, SteelPrecision, що забезпечують легке ковзання для безпечного зрізання щетинок.
Інноваційна технологія SkinIQ гарантує ефективне гоління і винятково делікатний вплив на шкіру. Вбудовані датчики визначають щільність щетини та фірмовий контролер самостійно регулює рівень потужності двигуна для дбайливого гоління незалежно від типу волосся. Ергономічний водонепроникний корпус з гумовими поверхнями гарантує зручний хват і дозволяє застосовувати бритву в душі. Ємний Li-Ion акумулятор без ефекту пам'яті забезпечує до 60 хв активної автономної роботи та заряджається від смартфона всього ЗУ за 1 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5000 S5886/38
Усі ціни 12 →Електробритва Philips Shaver series 5000 S5886/38 | 5 249 грн. |
Бритва Philips S5886/38 | 4 999 грн. |
PHILIPS SERIES 5000 S5886/38 | 5 693 грн. |
PHILIPS SERIES 5000 S5886/38 | 5 665 грн. |
Електробритва чоловіча Philips Shaver series 5000 S5886/38 | 5 199 грн. |
- Швидка зарядка за 5 хвилин для одного гоління