Кавоварка Philips Series 5400 EP5443/90 білий
Відео 6Фото 8 |
Philips Series 5400 EP5443/90 білий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5400 EP5443/90 білий
Усі ціни 10 →Кавомашина Philips Series 5400 (White) (EU) Ep5443/90 | 26 399 грн. |
Кавомашина автоматична Philips Series 5400 EP5443/90 | 29 008 грн. |
Philips Series 5400 EP5443/90 | 26 599 грн. |
Кавоварка Philips Series 5400 EP5443/90 | 28 253 грн. |
Philips EP5443/90 | 26 070 грн. |
Сучасний кавник для любителів комфорту
Philips Series 5400 EP5443/90 пропонує елегантне поєднання естетики та функціональності, стаючи чудовим вибором для тих, хто шукає універсальний кавовий автомат у середньому ціновому діапазоні.
Традиція та новаторство
Враховуючи схожість дизайну із SAECO GranAroma, цей пристрій втілює перевірену часом естетику з останніми інноваціями. Фірмовий капучинатор LatteGo підкреслює прагнення до простоти та зручності, роблячи процес приготування напою приємним та швидким.
Різноманітність у кожній чашці
З 12 доступними програмами напоїв та додатковою функцією Extra shot, кавамашина надає гурманам можливість експериментувати та насолоджуватися різноманітністю смаків на кожен день. Додані профілі користувача дозволяють адаптувати кожен напій до індивідуальних переваг.
Довгострокова турбота
Продуманий дизайн та легкість в обслуговуванні роблять Philips Series 5400 EP5443/90 ідеальним вибором для тих, хто не хоче витрачати багато часу на догляд за пристроєм. Системи самоочищення та фільтр AquaClean забезпечують надійну та довгострокову роботу приладу, зберігаючи його у первозданному вигляді.
Висновок
Philips Series 5400 EP5443/90 поєднує всі необхідні функції для приготування ідеальної кави. Від простої підготовки чорної кави до складних молочних рецептів, цей кавовий автомат задовольнить потреби найвибагливіших любителів кави. Незважаючи на невеликі обмеження, такі як відсутність функції подвійної порції молочних напоїв, його якості та функції роблять його гідним вибором для будь-якої кухні.
Модификації Philips Series 5400 EP5443/90
Ціни на Philips Series 5400 EP5443/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 5400 EP5443/90 білий | від 26 070 грн. | 10 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5446/70 сріблястий | від 25 050 грн. | 11 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5444/90 сірий | від 24 870 грн. | 49 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5447/90 хром | від 24 420 грн. | 42 пропозиції | ||
Philips Series 5400 EP5441/50 чорний | від 24 360 грн. | 26 пропозицій |