Кавоварка Philips Series 5400 EP5446/70 сріблястий
Відео 6Фото 4 |
Philips Series 5400 EP5446/70 сріблястий |
|
Багатофункціональна автоматична кавоварка для швидкого приготування еспресо і значного асортименту кавових або кавово-молочних напоїв на його основі. Здатна готувати Одиночний / подвійний еспресо, кава лунго, флет уайт, Капучіно і лате. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії 2020 року, призначена для використання на малій офісній або домашній кухні. Оснащена простою і інтуїтивно-зрозумілою цифровою системою управління з кольоровим TFT-дисплеєм і оригінальним капучинатором LatteGo.
Крім перерахованих вище напоїв, кавоварка Philips Series 5400 EP5446/70 може швидко готувати рістретто, американо, кава крему, лате макіато, підігрівати воду для чаю і давати молочну піну. Підтримується регулювання міцності (5 рівнів), об'єму і температури кави (3 рівня). Кавоварка обладнана автоматичним млином з довговічними керамічними жорнами і керованою дисперсністю помелу (12 рівнів).
Швидкодіючий проточний термоблок потужністю 1500 Вт і якісна помпа, розрахована на максимальний тиск до 15 бар, забезпечують високу швидкість заварювання і якісну екстракцію. Машина може працювати з високими чашками (до 145 мм). Ємності бункера для зерен (275 г) і контейнера для води (1,8 л води) вистачить на 30-35 стандартних порцій Еспресо. Капучинатор LatteGo можна мити в посудомийній машині, а знімний варильний блок очищається промиванням струменем води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5400 EP5446/70 сріблястий
Усі ціни 12 →Кавомашина Philips Series 5400 (Black) (EU) Ep5446/70 | 25 499 грн. |
Кавомашина автоматична Philips Series 5400 EP5446/70 | 27 860 грн. |
Кавомашина автоматична Philips Series 5400 EP5446/70 | 26 500 грн. |
Philips Series 5400 EP5446/70 | 25 199 грн. |
Philips EP5446/70 | 28 020 грн. |
Модификації Philips Series 5400 EP5446/70
Ціни на Philips Series 5400 EP5446/70 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 5400 EP5443/90 білий | від 26 070 грн. | 11 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5446/70 сріблястий | від 25 199 грн. | 12 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5444/90 сірий | від 24 885 грн. | 48 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5447/90 хром | від 24 700 грн. | 31 пропозиція | ||
Philips Series 5400 EP5441/50 чорний | від 23 490 грн. | 28 пропозицій |