Кавоварка Philips Series 5400 EP5447/90 хром
Відео 6Фото 4 |
Philips Series 5400 EP5447/90 хром |
|
Багатофункціональна, надійна і продуктивна повністю автоматична кавоварка для приготування еспресо і ряду кавових/кавово-молочних напоїв на його основі. Обладнана інтуїтивно-зрозумілою цифровою системою управління з великим TFT-дисплеєм. Належить до продуктів середньої цінової категорії з сімейства моделей Philips Series 5000 зразка 2020 року. Здатна швидко готувати безліч видів кави (еспресо, рістретто, лунго, американо, кава крему, капучіно, лате макіато, флет-уайт), підігрівати воду для заварювання чаю і нагрівати молоко.
Також варто відзначити повністю автоматичний капучинатор LatteGo з модулем-молочником і програмою автоматичного очищення системи від залишків молока. Підтримується ступінчасте регулювання міцності напою (5 варіантів), об'єму і температури кави (3 варіанти). Кавоварка Philips EP 5447 обладнана автоматичним млином з надійними керамічними жорнами і керованою дисперсністю помелу (5 рівнів).
Продуктивний проточний нагрівач-термоблок потужністю 1500 Вт і помпа, розрахована на граничний тиск 15 бар, забезпечують швидке приготування і високий ступінь екстракції. Повного завантаження (275 г зерен, 1,8 л води) достатньо на заварювання 30-35 стандартних порцій Еспресо. Підтримується запам'ятовування налаштувань Користувача (4 рецепта) для швидкого приготування улюбленого напою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 5400 EP5447/90 хром
Усі ціни 42 →Philips 5400 Series Повністю автоматичні еспресо кавомашини EP5447/90 | 27 999 грн. |
Кавомашина Philips LatteGo 5400 Series (EP5447/90) | 25 489 грн. |
Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90 офіційна гарантія | 28 899 грн. |
Кавомашина Philips Series 5400 (Chrome) (UA) EP5447/90 | 28 599 грн. |
Кавомашина автоматична Philips LatteGo 5400 Series EP5447/90 | 26 584 грн. |
Модификації Philips Series 5400 EP5447/90
Ціни на Philips Series 5400 EP5447/90 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 5400 EP5443/90 білий | від 26 070 грн. | 10 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5446/70 сріблястий | від 25 050 грн. | 11 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5444/90 сірий | від 24 870 грн. | 48 пропозицій | ||
Philips Series 5400 EP5447/90 хром | від 24 420 грн. | 42 пропозиції | ||
Philips Series 5400 EP5441/50 чорний | від 24 360 грн. | 26 пропозицій |