Епілятор Philips Series 8000 BRE 710 (BRE710/00)
Відео 8Фото 6 |
Philips Series 8000 BRE 710 |
|
Епілятор лінійки Series 8000 бренду Philips можна віднести до рішень середньої цінової категорії. У комплект поставки входять 5 робочих насадок, включаючи власне епіляційний дисковий блок, сіткову бритву, гребінь і приналежності для розгладження шкіри і точкового видалення. Останній аксесуар підходить для чутливих ділянок, на зразок пахв або зони бікіні. Диски моделі зроблені з кераміки, яка виграє у металу в аспекті делікатності впливу, але менш міцна, так що вимагає обережного поводження і захисту від механічних пошкоджень.
Епілятор Philips Series 8000 BRE 710 примітний своїм герметичним нековзним корпусом, так що підходить і для вологого видалення небажаного волосся. Також передбачені дві настройки швидкості: середня і збільшена — відповідно для тонких і більш грубих волосків. Літій-іонний акумулятор забезпечує до 40 хвилин автономної роботи, після чого для його підживлення енергією потрібно до 2 годин. До інших фішок моделі відноситься наявність щіточки для чищення і тканинного чохла для приладу і аксесуарів, присутність підсвічування і функції Швидкої зарядки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 8000 BRE 710
Усі ціни 49 →Эпилятор Philips 8000 series BRE710/00 | 2 949 грн. |
Епілятор Philips BRE710/00 серії 8000 | 3 599 грн. |
Епілятор Philips BRE710/00 | 2 747 грн. |
Епілятор Philips Series 8000 (BRE710/00) | 3 599 грн. |
PHILIPS Series 8000 BRE710/00 | 3 599 грн. |