Кухонний комбайн Philips Viva Collection HR7530/10 чорний
Фото 4 |
Philips Viva Collection HR7530/10 чорний білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Viva Collection HR7530/10 чорний
Кухонна машина PHILIPS HR7530/10 | 6 191 грн. |
Philips Viva Collection HR7530/10 | 10 414 грн. |
PHILIPS HR7530/10 | 6 342 грн. |
Philips Viva Collection HR7530/10 | 10 668 грн. |
Модификації Philips Viva Collection HR7530/10
Ціни на Philips Viva Collection HR7530/10 |
---|---|---|---|---|
Philips Viva Collection HR7520/00 білий | від 3 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Philips Viva Collection HR7530/10 чорний | від 6 191 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →